About Us

با تجربه بیش از 50 پروژه کامل و ده ها پروژه مشاوره اجرا و ساخت

ما اینجاییم تا شما را با سبک جدیدی از زندگی آشنا کنیم. شما به راحتی رویایی خود را با ما به اشتراک میزارید. ما ایده شما را مهندسی میکنیم. بودجه بندی میکنیم. نظارت و اجرا ویلا شما در تهران لواسان کردان گرمدره شهریار نوشهر چالوس طالقان به شما تحویل می‌دهیم. 

OUR MISSION

خدمات نگهداری از ویلا و منازل شما 

 

چرا را افراز گاردن

خدمات و تیم فعال ما در مناطق مختلف کرج کردان چهارباغ هشتگرد شهر جدید هشتگرد 

نوشهر پالوژده ده نو چالوس رادیو دریا چمستان شهر پول 

تیم افراز گاردن با تجربه 6 سال فعالیت در زمینه نگهداری و ساخت ویلا و همچنین با مدیریت مهندس امین فرهادی با تخصص محوطه ساری، همه جوانب کار شما را مورد بررسی قرار میدهد.

ما همیشه اینجاییم و با خدمات بسیار شایسته همراه شما هستیم. خدمات گارانتی طی موراد در قرارداد به طور قطعی انجام میشود. همه پروژه ها دارای بیمه نامه هستند

نگهداری از ویلا لوکس شما

سرویس و نگهداری ویلا استخر روف گاردن دیوار سبز محوطه سان روم و باغ و مبلمان ویلای شما

برای خرید و ساخت ویلا در کرج هلجرد کردان چهارباغ تهراندشت هشتگرد نوشهر چالوس طالقان با ما در تماس باشید

به افراز گاردن خوش آمدید
امین فرهادی هستم از سال 87 در حوضه فضای سبز و عمران فعالیت خودم رو شروع کردم. در دوره کارشناسی در دانشگاه چالوس به رشته فضای سبز پرداختم و برای تحصیلات تکمیلی به دانشگاه سنا ساری با رتبه 58 راه یافتم. در دوره کارشناسی ارشد پارک ها و فضای سبز شهر کرج رو مورد بررسی قرار دادم. از سال 92 به همراه شرکت های مختلف و اشخاص مختلف در پروژه های متعددی در سهلیه، کردان، فیروزکوه و طالقان مشغول به اجرای فضای سبز شدم. عضو کمپین شهرسازی استان البرز و فعال در حوضه شهرسازی هستم. در سال 88 از وزارت کار و امور اجتماعی گواهی مدیریت کسب و کار را با رتبه عالی دریافت کردم و به طرح کسب و کار در زمینه کشت و زراعت چوب پالونیا علاقه و اطاعات زیادی دارم. امروز با تشکیل تیم قدرتمندی از مهندسان و طراحان فضای سبز مطرح ایران و اسادید دانشگاه در کنار شما عزیزان هستم تا ساخت رویایی شما را به واقعیت تبدیل کنم. پلن های جدیدی برای دیوار سبز و بام سبز برای شما دوستان به نمایش و فروش می گذاریم که در ایران نه تنها از نظر کیفیت بلکه از نظر هزینه نیز مقرون به صرفه می باشد.
درباره افراز گاردن باید گفت: شما می توانید رویایی سبز خود را با افرازگاردن تجربه کنید.

همین الان تماس بگیر

برای تماس فوری روی دکمه کلیک کنید تا در موبایل شما به نمایش دربیاید

اسکرول

مقایسه

تماس فوری